Фото без описуЗ початком весни будні працівників місцевої пожежної охорони стають перенасиченими зверненнями громадян щодо надання допомоги місцевому населенню у питаннях благоустрою чи допомозі при рятівних операціях.    Так, силами КУ «Старосинявська місцева пожежна охорона»  та за сприянням старости сіл Пилява, Олексіївка, Миколаївка  Володимира Кисилишина вдалося вчасно ліквідувати стихійний випадок – падіння ялини у с.Пилява, де на місцевому кладовищі зрізали старе дерево з обережністю, щоби не пошкодило пам’ятники.

На території місцевого сміттєзвалища завчасно організували спільно роботи із розчистки та підгортання сміття.

Залучена  власна техніка місцевої пожежної охорони.

Активну участь взяли працівники місцевої пожежної охорони спільно із старостою Володимиром Кисилишиним та місцевими жителями у проведенні дня благоустрою  на території Пилявського старостинського округу - посадили  200 рослин  самшиту і посіяли траву поблизу місцевого кладовища.

Продовжуємо робити спільні справи на благо громади!

За матеріалами КУ «Старосинявська МПО»