Фото без описуЗахищаючи Батьківщину від ворога, загинув на фронті  наш земляк із  села Заставці  Василь Васильович Синкович  на  Бахмутському напрямку.

Страшна звістка  знову сколихнула нашу громаду… Жорстока війна продовжує забирати найкращих воїнів, які ціною життя боронять вільне майбутнє України.

Василь Синкович  народився  у багатодітній сім’ї 15 січня 1995  року в с.Заставці, Старосинявського району, Хмельницької області.

Навчався у Заставецькій загальноосвітній школі І-ІІ ст., (тепер Заставецька філія Старосинявського ліцею ім.Олександра Романенка). Після закінчення школи вступив до Державного професійно-технічного навчального закладу "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти" у м.Хмільник. Здобув професію маляра-штукатура.

У 2016 році пішов служити в ЗСУ в Старичі, Львівської області, де проходив військову строкову службу 1,5 року.

З перших днів повномасштабного вторгнення в Україну окупантів пішов захищати країну - прийнятий на військову службу 26 лютого 2022 року 10-им відділом Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

На фронті був солдатом, сапером інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу інженерно-саперної роти військової частини.  Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув на фронті  солдат Василь Синкович  10 березня 2024 року  близько 21.15 год поблизу населеного пункту Курдюмівка, Бахмутського району,  Донецької області під час виконання завдань із мінування місцевості перед позиціями підрозділів потрапив під мінометний обстріл противника. У результаті чого отримав поранення несумісні з життям. За словами побратимів, в цей проміжок часу намагався забрати з поля  пораненого військовослужбовця, потрапивши під обстріл.

Старосинявська територіальна громада висловлює щирі співчуття   дружині Іванні Синкович, рідним: братам Юрію Синковичу, Владиславу Вишняку, сестрам Валентині Казмірук, Надії Синкович, Анні Синкович, племінникам та  усій  родині Героя, рідним і близьким.

Низько схиляємо голови у журбі разом з рідними та знайомими. Нехай земля буде пухом.    ... Низький уклін нашому Герою. Родині сил витримати цей невимовний біль.

Вічна пам'ять  захиснику  України! Герої вічно живуть у наших серцях!