Фото без описуНа центральній площі селища біля Стели пам’яті Героям відбулася поминальна служба із вшанування світлої пам’яті наших земляків - військових Героїв, які загинули в російсько-українській війні.

Священики Старосинявського благочиння православної церкви України із о.Михаїлом Куліним, настоятелем храму  Святого Великомученика Димитрія Солунського в с.Гречана, провели поминальну службу за загиблими у війні нашими земляками, захисниками України, та силою української молитви усі разом просили захисту Господнього всім військовим, котрі захищають зараз Україну на фронті.

Участь у спільній молитві взяли родини загиблих Героїв, жителі громади, працівники селищної ради, селищний голова Віталій Здебський, начальник 10-го відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Горбатюк, представники установ та організацій, котрі діють на території громади.

Загиблим – вічна шана і світла пам'ять! Мирного неба і міцного здоров’я всім живим!

За матеріалами заходу.