Фото без описуТовариство з обмеженою відповідальністю «Фінден» (далі- Товариство) на виконання статті 13 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» надає звіт з післяпроєктного моніторингу впливу на довкілля планованої діяльності: «Розробка та видобуток гранітів Новосинявського родовища, що розташовується у Старосинявському районі Хмельницької області» відповідно до Висновку з оцінки впливу на довкілля від 18.03.2019   №7-03/12-20186261122/1 (реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності 20186261122) для інформування громадськості.

Додатки та  Звіт з післяпроєктного моніторингу впливу на довкілля планованої діяльності з додатками до нього – 123 арк. розміщений на  офіційному стенді  оголошень  у приймальні  Старосинявської селищної ради для бажаючих ознайомитися з поданою інформацією.

Зіт ТОВ «Фінден»