Фото без описуЗахищаючи Батьківщину від ворога, загинув на фронті  наш земляк із  села Харківці  Євгеній Анатолійович Процюк на  Бахмутському напрямку.

Страшна звістка  сколихнула нашу громаду…

Євгеній ПРОЦЮК  народився  06 квітня 1976 року в с.Харківці, Старосинявського району, Хмельницької області.

У 1993 році закінчив  Пасічнянську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Згодом навчався  у Львівському поліграфічному училищі ім. Івана Федорова.

У  1994-1996 р.р.  проходив строкову військову службу в Національній Гвардії України (м.Одеса).

1997 року вступив до Тернопільського державного педуніверситету ім.Володимира Гнатюка. Працював на посаді вчителя історії, правознавства та економіки у Мшанецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів та Харковецькій ЗОШ І-ІІ ст.,  педагогом-організатором, учителем історії Цимбалівської ЗОШ І-ІІ ст.

Із 2006 року по 2010 рік  був депутатом Харковецької сільської ради, головою сільської організації «Спілка молоді Старосинявщини». Член Національної спілки краєзнавців України (2010 рік).  Писав твори, в яких порушував тему правдивої, донедавна приховуваної, української історії. Його твори увійшли до збірника «Розмай».

У 2014 році пішов на війну,  відслужив 4 роки, отримав звання старшого лейтенанта. Після АТО працював в одному із навчальних закладів м.Києва.

Проживав із дружиною.

З початком війни 24 лютого 2022 року пішов знову захищати Україну, був у столичній теробороні, з 24 січня 2023 року року призваний по мобілізації  Бучанським  районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки Київської області, служив у  Донецькій області.

На фронті був  заступником командира батареї з морально-психологічного забезпечення 1-ої мінометної батареї 1-го механізованого батальйону військової частини, старшим лейтенантом.

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, віддав своє життя за Батьківщину  старший лейтенант  Євгеній ПРОЦЮК  22  грудня 2023 року  поблизу населеного пункту Кліщіївка, Бахмутського району,  Донецької області, загинув  внаслідок мінометного обстрілу.

Старосинявська територіальна громада висловлює щирі співчуття  матері Галині Вікторівні Процюк, братові Івану Анатолійовичу Процюку, дружині Риті  та  усій  родині Героя, рідним і близьким.

Низько схиляємо голови у журбі разом з рідними та знайомими. Нехай земля буде пухом. ... Низький уклін нашому Герою. Родині сил витримати цей невимовний біль.

Вічна пам'ять  захиснику  України! Герої вічно живуть у наших серцях!