Фото без описуУ селищній раді завершили роботу постійні депутатські комісії, котрі розглянули усі питання, що запропоновано винести на розгляд 45-ої чергової сесії селищної ради.

Робота постійних депутатських комісій тривала понад дві годинипід час роботи яких депутати детально розглянули  більше 30 проєктів рішень сесії, внесли свої доповнення, пропозиції та зауваження.

Депутати  селищної ради детально зупинилися на  проєкті рішення  сесії «Про внесення змін до селищного бюджету Старосинявської селищної територіальної громади на 2023 рік.», обговорили проєкти рішень із земельних питань та програм розвитку громади.

Участь в роботі постійних  депутатських комісій селищної ради взяли: селищний голова Віталій Здебський, перший заступник селищного голови Олександр Попик, заступники селищного голови Андрій Карпушин та Надія Вікарська.

Усі питання та пропозиції депутати винесли на голосування на розгляд чергової сесії селищної ради, яка відбудеться у понеділок  27 листопада 2023 р. о 10.00.

За матеріалами роботи постійних

депутатських комісій.