Про початок опалювального сезону 2016 - 2017 років на території Старосинявської селищної ради

Дата: 12.10.2016 17:55

СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел.  2-10- 89  Код ЄДРПОУ  04402824

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

06  жовтня 2016 року                                     смт Стара Синява                    № 67/2016-р

Про початок опалювального сезону 2016 - 2017 років

на території Старосинявської селищної ради

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005р. № 630 :

1. Розпочати опалювальний сезон 2016 - 2017 р.р. на території Старосинявської  селищної ради з 15 жовтня 2016 року.

2. Відповідальність за дотримання вимог порядку підключення споживачів до систем теплопостачання покласти на керівників установ, підприємств, що надають послугу теплопостачання.

3. Підключення споживачів до систем теплопостачання здійснювати при наявності актів готовності до опалювального сезону (додаток 10 до Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14 лютого 2007 року № 71, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 5 березня 2007 року за № 197/13464), проведених розрахунках і погашенні заборгованості за енергоносії.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника селищного голови  Карпушина А.А..

Селищний голова                                                                В. Здебський