Фото без описуЗахищаючи Батьківщину від ворога, загинув на фронті наш земляк  зі Старої Синяви Віктор Леонідович М‘ярковський.

Страшна звістка знову  сколихнула нашу громаду…

Віктор М‘ярковський  народився  18 червня 1983 року року в смт Стара Синява, Старосинявського району, Хмельницької області.

У 1998 році закінчив Старсинявську ЗОШ І-ІІ ступенів №1, у 2000 році закінчив  Старасинявську ЗОШ І-ІІІ ступенів (зараз Старосинявський ліцей ім.О.Романенка).

У 2001 році відслужив строкову військову службу в ЗСУ у м.Мукачево.

Після проходження військової служби понад 10 років  працював  штукатуром-плиточником у Старосинявському цеху централізованого ремонту (ПАТ «Хмельницькобленерго»).

Не одружений, проживав з батьками.

З 10 квітня 2023 року призваний на військову службу  по мобілізації 10-им відділом Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, служив в  Луганській області.

На фронті був солдатом,  навідником  1-го  гірсько-штурмового відділення 3-го гірсько-штурмового взводу 2-ої гірсько-штурмової роти військової частини.

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув солдат  Віктор М‘ярковський  07 жовтня  внаслідок артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Макіївка Сватівського району Луганської області.

Старосинявська територіальна громада висловлює щирі співчуття матері  Мярковській Ніні Василівні, брату, сестрі, вітчиму  та  усій  родині Героя, рідним і близьким.

Низько схиляємо голови у журбі разом з рідними та знайомими. Нехай земля буде пухом... Низький уклін нашому Герою. Родині сил витримати цей невимовний біль.

Вічна пам'ять  захиснику  України! Герої вічно живуть у наших серцях.