Фото без опису«Один раз у рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, коли у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить Ваше свято – День працівника освіти!»,- такими словами ведучі  відкрили  урочистості з нагоди Дня  працівників освіти, які проходили у Старосинявському Будинку культури.

Під час усіх заходів, які нині відбуваються в країні, глибоко шанують захисників та захисниць України. Педагоги громади та присутні у скорботі схилили голови голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя за волю і незалежність кожного з нас, захищаючи територіальну цілісність України. Хвилиною мовчання, пом’янули кожного Героя. Серед тих,  хто білим Ангелом захищає нас з небес, -  колега, Учитель з великої букви, Ігор Петрович Русий. Вічна і світла пам'ять…

У Збройних Силах України, серед наших захисників, є багато працівників  освітянської ниви, також чоловіки, батьки, сини освітян, які  запекло відстоюють територіальну цілісність України. Піснею «Мамина молитва»  виступив дует Будинку культури, хвилюючи серця.

До вітального слова,  вручення премій та сертифікатів лауреата премії імені Д.І.Мельника та грамот Старосинявської селищної ради запросили селищного голову Віталія Здебського та  першого заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Олександра Попика, котрі щирі слова вдячності за щоденну клопітку працю в умовах воєнного стану адресували учителям, привітали з професійним святом, побажали мирного неба, добра і благополуччя в їхніх домівках.

Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Олександр Пузирук привітав освітян зі святом, вручив нагороди.

До теплих вітань приєдналася голова профспілкової організації працівників освіти Валентина Ніколаєць.

1 жовтня також відзначають Міжнародний день музики.

У дарунок для  нагородженних та для усіх  працівників  освітянської галузі звучали пісні   про  вчителів у  виконанні: учениці Старосинявської дитячої мистецької школи Діани  Сивопляс (керівник Ольга Балла); ансамблю  «Гармонія»  викладачів  Пасічнянської  дитячої  мистецької  школи  ім. Петра  Німця, викладача  Старосинявської  дитячої  мистецької  школи  Павла  Вікарського та юних талантів, вихованців мистецьких закладів.

Духовну міць нескореного українського народу – не здолати! Ми крок за кроком впевнено йдемо до Перемоги!

Кожен із нас зараз – не лише освітянин, працівник культури, ми стали волонтерами, солдатами Збройних Сил України, воїнами світла і добра. Зі святом Вас! Здійснення мрій і прагнень під мирним небом України!

За матеріалами заходу.