У боях за Україну, захищаючи Батьківщину від ворога, загинув наш земляк із  села Гончариха Володимир Петрович Омельчук під час виконання бойового завдання.

Страшна звістка знову  сколихнула нашу громаду…

Володимир Омельчук  народився  12 вересня 1993 року в с.Гончариха, Старосинявського району, Хмельницької області.  

Із 2000 р. пішов навчатися до Паплинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, закінчив 11 класів даного загальноосвітнього навчального закладу. Після закінчення школи навчався у Новоселицькому сільськогосподарському професійно-технічному училищі на водія.

У 2012 році  проходив строкову військову службу у Збройних Силах України.

Життєві обставини змушували заробляти на життя  нелегкою працею, тому з 2014 року працював на будівництві  у столиці України – Києві.

Одружений, проживав із сім’єю –  дружина, малолітня дитина.

Із  10 липня  2023 року  був призваний на військову службу  по мобілізації до Збройних Сил України 10-им відділом  Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

На фронті служив солдатом військової частини.

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув  солдат Володимир ОМЕЛЬЧУК 12 вересня 2023 року біля населеного пункту Вербове, Пологівського району, Запорізької області.  Загибель пов’язана з виконанням  обов’язків військової служби.

Старосинявська територіальна громада висловлює щирі співчуття родині Омельчук: матері Людмилі Володимирівні, дружині Олені Олегівні, доньці Вікторії, братам Петру і Євгенію та  усій  родині Героя, рідним і близьким.

Низько схиляємо голови у журбі разом з рідними та знайомими. Нехай земля буде пухом.    ... Низький уклін нашому Герою. Родині сил витримати цей невимовний біль.

Вічна пам'ять  захиснику  України! Герої вічно живуть у наших серцях!