Фото без описуВажливі та актуальні питання сьогодення обговорили  на загальних зборах громадян Івківського старостинського округу, які відбулися 9 серпня 2023 року.

Участь у зборах взяли: селищний голова Віталій Здебський, Юрій Степанчук, директор ТОВ «АР «Любар», Віктор Сусловець, заступник генерального директора ТОВ «Агро-Регіон» та Василь Клименко, представник земельного відділу агропідприємства,  Марія Омельчак, депутат селищної ради, Володимир Бортник, староста сіл Івки, Мисюрівка, Травневе та діловод селищної ради Раїса Бацюк.

Під час зборів обговорено питання забезпечення життєдіяльності населених пунктів старостинського округу: збільшення орендної плати за земельні ділянки (паї); ямковий ремонт доріг (окремих критичних ділянок в с.Травневе – по вул.Набережна, с.Івки – по вул.Польова та вул.Зелена, с.Мисюрівка – по вулицях Козацька, Набережна, Зелена); встановлення межових знаків сіл Івки та Місюрівка. Також обговорили можливість продовження монтажу  вуличного освітлення  по вул.Молодіжній в с.Мисюрівка.

Із селищним головою Віталієм Здебським обговорено можливість вирішення  поставлених завдань згідно соціальної угоди, намічено шляхи співпраці.

Участь в роботі зборів взяло понад 50 жителів Івківського старостинського округу, одноголосно підтримали питання порядку денного.

За матеріалами зборів громадян.