Фото без описуФонд Міжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та європейською комісією закуповує і доставляє гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування для безпеки та захисту цивільного населення в умовах воєнного стану.

В рамках проекту Старосинявська селищна рада отримала гуманітарну допомогу на загальну суму 101426,40 злотих:

• Генератори 5.5 кВт - 3 шт. вартістю 10073,70 злотих;
  • Генератори 8 кВт 3-ф - 4 шт. вартістю 19138,80 злотих;
  • Пічки - 15 шт. вартістю 11180,70 злотих;
  • Димова труба - 15 шт. (дарування від компанії PUH King-Sten-Trans Piotr Stępień);
  • Коліно до димоходу - 15 шт. (дарування від компанії PUH King-Sten-Trans Piotr Stępień),  загальною вартістю 40393,20 злотих;
  • Генератори 3.8 кВт - 12 шт. вартістю 20640,00 злотих.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Старосинявської селищної ради від 18.05.2023року, отримана гуманітарна допомога розподілена між комунальними підприємствами, установами та структурними підрозділами Старосинявської селищної ради задля забезпечення їх безперебійної роботи та надання послуг жителям громади.

Генератори потужністю 8кВт передані відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради, КП «Старосинявський водоканал №1», КНП «Старосинявський ЦПМСД» (амбулаторія с. Пасічна).

Генератори потужністю 5,5кВт передані КНП «Старосинявський ЦПМСД» (амбулаторії сіл Адампіль, Нова Синявка, Пилява).

Генератори потужністю 3,8кВт передані відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради, Управлінню державної казначейської служби України у Старосинявському районі Хмельницької області, КП «Старосинявський комунгосп», КУ «Старосинявська місцева пожежна охорона».

Пічки з комплектуючими до них передані відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради, КНП «Старосинявський ЦПМСД» (амбулаторії), КП «Старосинявський комунгосп».

Отримана допомога має велике значення для нашої громади.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій