24 травня о 19.00 працівники отримали повідомлення про пожежу на  сміттєзвалищі в с.Адампіль.Оперативно, силами КУ «Старосинявська місцева пожежна охорона»  пожежу ліквідовано на території твердих побутових відходів у с.Адампіль, залучено одна одиниця  власної техніки.

Хоча й синоптики попереджали, що очікується висока пожежна небезпека в цей день, проте було місце загоряння сміттєзвалища, що сталося з невідомих причин.

Мешканців Старосинявської громади вкотре просять не забувати телефонувати на «101» та «102», коли бачать такі горіння та знають про паліїв.

Нагадаємо, що на час воєнного стану спалювання сухостою можуть прирівнювати правопорушень (диверсій). Це передбачає кримінальну відповідальність. За самовільне спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків, що заборонене в Україні, громадянам загрожує штраф, розміром від 3 060 до 6 120 грн,, за ті ж дії, вчинені на території заповідників, паліям загрожує штраф у розмірі від 6 120 до 12 240 грн.

За матеріалами КУ «Старосинявська МПО»