У рамках тижня безпеки дорожнього руху "«Безпека на дорогах", працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді селищної ради спільно із поліцейськими громади та соціальним педагогом проведено єдиний національний урок із правил дорожнього руху за темою:" Безпечна дорога додому".

Презентації правил дорожнього руху, ігри, цікаві завдання, подорож по сторінках дорожнього руху, живе спілкування із вихованцями Старосинявського ліцею ім.Романенка формує активну життєву позицію щодо власного життя та власної безпеки, озброює учнів знаннями та навичками безпечної поведінки на дорозі.

Захід на тему" Безпечна дорога додому" провели в.о.директора Старосинявського ЦСССДМ Інна Шуляк, поліцейські офіцери громади Михайло Литвинюк та Віталій Білик, соціальний педагог Ольга Демчук. Організатори ставили за мету досягти високого рівня розуміння безпеки на дорогах  юними учасниками дорожнього руху.

Старосинявський ЦСССДМ.