Фото без описуЗ ініціативи відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради, за сприяння меценатів: Сопрука Андрія Анатолійовича, Миколайця Олександра Дмитровича, Миколайця Олега Дмитровича, Кравчука Сергія Івановича, Манзюка Віталія Олексійовича, Кравчука Юрія Миколайовича, Крота Олександра Ілларіоновича, Дроздовського Валентина Вікторовича, Ганаха Михайла Михайловича, Пузирука Олександра Миколайовича  11.05.2023р. на сцені Будинку культури в  проведено благодійну акцію на підтримку ЗСУ.

Учнівська молодь Старосинявщини, жителі громади мали змогу поринути у світ мистецтва завдяки неперевершеним акторам Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького, долучитися до збору коштів на підтримку ЗСУ, взяти участь в благодійному ярмарку, організованому вихованцями Старосинявського будинку творчості школярів. Здобувачі освіти і керівники гуртків Старосинявського Будинку творчості школярів підтримали  благодійну акцію допомоги ЗСУ своїми силами  - використані кошти (5 тис.) передані для придбання авто для воїнів ЗСУ.

Освітяни Старосинявської громади щиро вдячні акторам театру та благодійникам за організацію  і проведення заходу! Разом до Перемоги!

Відділ  освіти, молоді, спорту, культури

виконкому селищної ради