Фото без описуЖителі сіл громади гуртувалися для наведення благоустрою у громадських і пам’ятних місцях, місцевих скверах.

У селі Бабине цієї весни знову місцеві жителі спільно із старостою сіл Бабине, Дубова Галиною Холодняк організувалися для прибирання територій: навели благоустрій біля пам’ятників, на місцевому кладовищі, біля будівель соціальної сфери.  Допомагали і працювали спільно: техпрацівники Бабинської гімназії (директор Віталій Кравчук), жителі села – Ніна Кузьмич, Оксана Горбатюк, Любов Цапюк, Віктор Ємець,  Анастасія Горбатюк,  Катерина Юркова, Ніна Шишковська, Галина Гарник, Надія Іванчук, Антоніна Рідковець, Катерина Решетник, Ольга Янкович, Ганна Марцинюк, Руслан Коцупей, Світлана Гарник, Микола Решетник, Віктор Гарник, Олександр Юрков, Сергій Гонта, Віктор Яремус, Степанида Сопрук, Юрій Рудковський, Василь Дацуник, Олександр Кондратюк, Василь Кузик .

Власний транспорт для вивезення сміття надали: Віктор Сторожук, Олександр Сторожук та Віталій Качур.

Завершили весняну акію благоустрою  у селі  Адампіль: обкошування біля адмінбудинку, фарбування та прибирання біля  пам’ятниника загиблим у Великій Вітчизняній війні,

Необхідні матеріали для благоустрою   забезпечено селищною радою.  Жителі  знаходять кожну погожу годину, щоби навести лад на своїх територіях і прибрати сухостій після зими. Зараз для благоустрою сприяє погода, і старости, і місцеві мешканці прикладають зусиль для  завершення днів благоустрою.

За матеріалами відділу комунального майна, ЖКГ

та інфраструктури