Фото без описуІнформаційне повідомлення «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости  Сьомаківського старостинського округу»

Відповідно до розпорядження голови Старосинявської селищної ради від 12 квітня 2023 року №80/2023-р «Про внесення змін до розпорядження від 12.04.2023 №78/2023-р «Про проведення громадських обговорень (громадських слухань) кандидатури Якубцової Галини Іванівни на посаду старости Сьомаківського старостинського округу Старосинявської селищної ради», рішення 16-ої чергової сесії восьмого скликання №13-16/2021 від 27.09.2021р. у населених пунктах  Сьомаківського старостинського округу (с.Сьомаки, с.Буглаї, с.Дашківці, с.Хутір Дашківський) відбудеться ІІ етап громадського обговорення (громадських слухань) кандидатури на посаду старости округу  Якубцової Галини Іванівни.

Місця та час проведення громадського обговорення: дата проведення 30 квітня 2023 рік

• 10.00 – 11.00 с.Сьомаки, біля сільського будинку культури;
  • 10.00 – 11.00 - с.Буглаї, біля сільського клубу;
  • 10.00 – 11.00 – с.Дашківці, біля  сільського магазину;
  • 10.00 – 11.00 – с.Хутір Дашківський;

Запрошуємо жителів Сьомаківського старостинського округу взяти участь у громадському обговоренні.

Право голосу у громадському обговоренні мають тільки жителі старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, виборча адреса (реєстрація) яких віднесена до території Сьомаківського старостинського округу.

Для участі у громадських слуханнях жителям старостинського округу необхідно предявити паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Громадяни старостинського округу, які не змогли взяти участь в опитуванні, мають право підписати підписні листи під час громадських слухань  неділю.

Оргкомітет Старосинявської селищної ради