Фото без описуСьогодні у селищній раді завершили роботу постійні депутатські комісії, котрі розглянули понад 70 питань, що запропоновано винести на розгляд 38-ої чергової сесії селищної ради.

Роботу постійних депутатських комісій розпочали із 18 квітня 2023р. - засідання комісії із питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, будівництва, земельних відносин, агропромислового комплексу та охорони навколишнього природного середовища (голова Василь Процюк) та з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії Андрій Сопрук).

19 квітня відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту, (голова  Тетяна Романенко), внесено свої пропозиції.

Сьогодні, 20 квітня, завершила роботу постійна депутатська комісія з питань регламенту, прав людини, законності, запобігання корупції, депутатської діяльності та етики (голова Володимир Кондратюк), депутати розглянули проекти рішень та внесли доповнення, котрі будуть розглядатися під час сесії.

Усі питання та пропозиції наразі оформляються  на голосування до  тридцять восьмої   чергової сесії Старосинявської  селищної ради VІІІ скликання, яка відбудеться  у вівторок, 25 квітня 2023 року  о 10 годині   в сесійній залі адмінбудівлі Старосинявської селищної ради.

За матеріалами роботи постійних депутатських комісій.