Інформуємо про забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інші окремі категорії  населення технічними та іншими засобами реабілітації. Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство є одним з найпотужніших в західному регіоні, яке повністю укомплектовано висококваліфікованими фахівцями у сфері протезування, ортезування, виготовлення ортопедичного взуття, виробів медичного призначення. Вже 30 років його фахівці допомагають людям, що в силу життєвих обставин мають обмежені функціональні можливості.

Фото без опису

Підприємство, має ліцензію на медичну практику, акредитовано в першу категорію, не зважаючи на воєнний стан продовжує працювати в звичайному режимі маючи потужну виробничу базу(одна з кращих в західному регіоні) виготовляє державним стандартам. В обов’язковому порядку дотримуються усі кваліфікаційні вимоги, що затверджені наказом Міністерства соціальної політики України 09.08.2016 №871, а також враховуються індивідуальні особливості замовника, в тому числі, щодо якості виробів, єдине в області має стаціонар первинного, складного протезування, ортезування та реабілітації, розрахований на 18 ліжко - місць, в якому пацієнти проживають і харчуються (3-х разове, збалансоване харчування) безкоштовно, та проходять курс підготовки до протезування, отримують навики використання протезно-ортопедичним виробом, навики ходьби, необхідні фізіотерапевтичні процедури, вправи ЛФК, медичну, фізичну, соціальну реабілітацію для адаптації з подальшою інтеграцією в суспільстві.

Під наглядом фахівців тут здійснюється підготовка інвалідів до протезування, проводиться навчання користуванням протезно-ортопедичними виробами, реабілітація інвалідів, тобто весь комплекс медичних, фізичних, соціальних та  психологічних заходів, спрямованих на надання допомоги у відновленні чи компенсації порушених та втрачених функцій організму, усунення обмежень життєдіяльності та адаптацію до навколишнього середовища.

Довідково:

Адреса підприємства: 29006 м. Хмельницький вул. Чорновола 159/1

тел. (0382) 64-73-78, ел. адреса: xdepop@gmail.com (приймальня);

(0382) 64-74-13,0673832574 ел. адреса: reestraturadepop@gmail.com (відділ обслуговування та збуту).

Вебсайт підприємства http://protez.km.ua/

Відділу з питань соціального захисту населення виконавчого комітету

Старосинявської селищної ради