Стався прорив мережі старого водогону на вулиці Грушевського навпроти  відділку місцевої поліції.  Внаслідок аварії  мешканці  центру Старої Синяви, мікрорайонів Заводу, Баштану, Христосова вранці залишилися без водопостачання.

Керівник КП «Старосинявський ЦВК №1» Валентин Матіяш оперативно організував працівників та спеціальну техніку для ліквідації наслідків прориву. Оперативно проведено аварійно-відновлювальні роботи на гілці старого водогону.

Роботи тривали понад 2 години у зв’язку із значними обсягами, прорив ліквідовано, відновлено водопостачання повністю. Систему запущено.

На часі перехід абонентів водопостачання КП «Старосинявський центральний водоканал №1» зі старого водогону на новий, старі мережі фактично вичерпали терміни експлуатації, що призводить до частих пошкоджень труб та незручностей для населення.

Прохання до жителів населених пунктів: у разі виявлення місця прориву мереж водопостачання, витоку води терміново повідомляти працівників водоканалу. Звертатися за телефоном: 096-008-66-13.

КП «Старосинявський центральний водоканал №1».