Фото без описуЗа Україну  віддав своє життя на території Донецької  області житель  села  Іванківці  ГАШИНСЬКИЙ Андрій Дмитрович.

Завтра, 28 лютого 2023 року, оголошено днем жалоби на території Старосинявської територіальної громади у зв’язку з прощанням із загиблим Героєм – Андрієм Гашинським.

Сьогодні, у понеділок, 27.02.2023р. близько  17.00 похоронна процесія буде рухатися   із м.Хмельницького до с. Іванківці. Прохання створити «живий коридор» із 16.50-17.00 по маршруту: Лисанівці, Паньківці, Дашківці, Іванківці.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, у вівторок  28.02.2023р.  об 11.00  за адресою: с.Іванківці, провулок Вишневий (колишній Островського), буд.№11.

Поховання відбудеться  на місцевому кладовищі села Іванківці.

Старосинявська громада глибоко сумує з приводу смерті Героя, висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

Світла пам'ять Герою!