Фото без описуСтаросинявська громада в черговий раз відправила на передову адресну посилку допомоги нашим військовим, котрі захищають мирні землі України від країни-агресора під Бахмутом.

Передали  адресно бійцям – нашим землякам, котрі несуть службу під Бахмутом, необхідні  речі: устілки, теплі носки, окопні свічки, цигарки, напій «Енергетик», обереги хлопцям та зимові берці. Усе відправили завдяки працівникам відділення «Нової пошти» у Старій Синяві. Дякуючи їм за співпрацю, надіємося на оперативну швидку доставку.

Дякуємо усім небайдужим родинам, які активно беруть участь у допомозі військовим України. Незважаючи на важкий час, що нині доводиться переживати українцям, мешканці нашої громади єднаються для допомоги. Час показує – в єдності ми сила!

Продовжуємо трудитися в тилу для всебічної підтримки українських захисників.

Допомогу організовано у співпраці старости Цимбалівського старостинського округу Сергія Козлика, жителів сіл Цимбалівка та Яблунівка, котрі закупили устілки, берці та теплі носки, старости Бабинського старостинського округу Галини Холодняк та жінок села Бабине, які робили окопні свічки, працівників Старосинявського Будинку творчості школярів (директор Ніна Стасюк), котрі виготовили обереги захисникам, окремих працівників селищної ради, які закупили необхідні речі. Щира вдячність усім, хто підтримав!

Кожен крок нашої допомоги необхідний для підтримки воїнів.

Міцного оберегу вам, захисники! Нехай кожен день наближає перемогу!

Виконком селищної ради