Фото без описуЗа Україну  віддав своє життя на території Донецької  області житель  села  Бабине  КОЦУПЕЙ Сергій Миколайович. Завтра, 02 лютого 2023 року, оголошено днем жалоби на території Старосинявської територіальної громади у зв’язку з прощанням із загиблим Героєм –  Сергієм КОЦУПЕЄМ.

Сьогодні у середу 01.02.2023р. близько 16.30 – 16.50 похоронна процесія буде рухатися   із м.Хмельницького до с.Бабине. Прохання  мати свічі, фонарі чи увімкнені телефони.

Прохання створити «живий коридор» по маршруту із 16.30: Лисанівці, Паньківці, Дашківці, Іванківці, Стара Синява, Уласово-Русанівка, Бабине.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, у четвер 02.02.2023р. за адресою: с.Бабине, вул. Л.Українки, буд.№ 42, поминальна панахида  проводитиметься близько 11.00.

Поховання відбудеться  на місцевому кладовищі села  Бабине.

Старосинявська громада глибоко сумує з приводу смерті Героя, висловлюємо щирі співчуття рідним: матері, батькові, братові та близьким.

Світла пам'ять Герою!