Фото без описуСелищний голова Віталій Здебський у співпраці із ПСП "Обрій" (керівник Олександр Крот, депутат Старосинявської селищної ради)  організували виготовлення сухофруктів для наших захисників на фронті.

Приватне сільськогосподарське підприємство «Обрій) (с.Теліжинці) надало безкоштовно понад 500 кг  відбірних яблук на переробку - для  сухофруктів ЗСУ. Місцеві мешканці склали найкращі яблука із теліжинецького саду у ящики, які надали приватні підприємці Олег Лучіцький, Костянтин Янчук, Леонід Шевчук (магазин «Лідер») та Валентин Дроздовський, депутат селищної ради.

За сприянням селищного голови  Віталія Здебського та в.о. директора Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ "Львівська політехніка" Олексія Матвєєва фрукти сушили  при допомозі працівників.

На своїй сторінці в соцмережі ФБ Олексій Матвєєв написав: «Сьогодні мешканці Старої Синяви передали нам на сушку понад 500 кг відбірних яблук. Дякуємо вам за підтримку!»

Тепер посилки їдуть на передову при підтримці волонтерів Старосинявської громади – Раїси Туранської та Володимира Галиша, депутата селищної ради.

Дякуємо за захист, дорогі  бійці! Нехай оберігає вас Ангел-Охоронець!