Фото без описуУ селищній раді завершили роботу постійні депутатські комісії, котрі розглянули усі питання, що запропоновано винести на розгляд 32-ої чергової сесії селищної ради.

Робота постійних депутатських комісій відбувалася двома спільними засіданнями,  участь в яких взяли селищний голова Віталій Здебський, секретар селищної ради Світлана Лакуста, заступники селищного голови Олександр Попик, Надія Вікарська, Андрій Карпушин та доповідачі – керівники, спеціалісти структурних підрозділів та комунальних організацій селищної ради.

Голови постійних депутатських комісій проводили робочі засідання: перше спільне засідання - голова комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, будівництва, земельних відносин, агропромислового комплексу та охорони навколишнього природного середовища - Василь Процюк  та голова комісії    з планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку – Андрій Сопрук; друге спільне засідання комісій провели: голова комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я  та соціального захисту – Надія Осадчук та голова комісії з питань регламенту, прав людини, законності, запобігання корупції, депутатської діяльності та етики -  Володимир Кондратюк.

Під час спільного засідання постійних комісій депутати детально розглянули 28 проєктів рішень сесії, внесли ряд своїх пропозицій та доповнень, зауважень, надали доповнення до проєкту рішення «Про селищний бюджет на 2023 рік», акцентуючи увагу на підтримці деяких програм розвитку комунальних підприємств та медичної галузі громади, програми соціальної підтримки «Турбота».  Також внесли пропозиції до проєктів із земельних питань.  Доповнили порядок денний сесії ще 4-ма питаннями.

Усі питання та пропозиції депутати винесли на голосування на розгляд 32-ої чергової сесії селищної ради, яка відбудеться  завтра - у п’ятницю  30 грудня 2022 р. о 10.00.

За матеріалами роботи постійних депутатських комісій.