Фото без описуУ селищній раді проходило засідання виконавчого комітету, яке провів перший заступник селищного голови Олександр Попик. Участь в роботі  взяли 33 члени виконкому. Обговорено та прийнято рішення з наступних питань:

1. Про організацію та встановлення вартості гарячого харчування у закладах загальної середньої та дошкільної  освіти Старосинявської селищної ради на  2023 рік;
  2. Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітетуСтаросинявської селищної ради від 08 грудня 2021 року №02/2021 «Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах;
  3. Про затвердження розміру плати за навчання у КЗ «Старосинявська ДМШ» та Пасічнянська  ДМШ ім. П. Німця;
  4. Про схвалення проєкту рішення  «Про селищний бюджетСтаросинявської селищної територіальної громади  на 2023 рік»;
  5. Про надання дозволу на підписання договору про надання дозволу на підписання договору про внесення  змін та доповнень до договору оренди землі;
  6. Про  розгляд  ухвали  Старосинявського районного  суду  Хмельницької області  від 05 грудня 2022 року справа  № 684/447/22 щодо розв’язання спору про визначення місця проживання неповнолітньої дитини;
  7. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень та надання дозволу на зріз  дерев на  території Старосинявської селищної ради;
  8. Про затвердження Порядку безоплатної видачі населенню продовольчих товарів тривалого зберігання у період дії воєнного стану;
  9. Про  постановку на квартирний облік;
  10.  Про  постановку на квартирний облік (Осадчий М.І.);
  11. Про внесення  змін до рішення   виконавчого комітету «Про включення  у список громадян, які користуються правом  позачергового одержання житлових приміщень»  від  02 лютого 2022 року  № 27/2022;
  12. Про уточнення адрес;
  13. Про присвоєння адрес;
  14. Про затвердження  фінансового звіту за перше півріччя 2022 року комунального підприємства  "Старосинявський центральний водоканал №1"  Старосинявської селищної ради.

Найважливішим питанням порядку денного було питання - Про схвалення проєкту рішення  «Про селищний бюджет  Старосинявської селищної територіальної громади  на 2023 рік», від якого залежить життєдіяльність усіх сфер громади. Бюджет -2023 є непростим, оскільки  час воєнного стану в країні вносить свої пріоритети, тому проєкт бюджету запропонований на сесію селищної ради стосувався основних напрямків діяльності: соціальної сфери, освіти, медицини, підтримки головних завдань програм розвитку, котрі реалізовуються в громаді. (Проєкт бюджету-2023 за посиланням: https://starosynjavska-gromada.gov.ua/docs/1314849/ ) Детально проєкт бюджету представила начальник управління фінансів виконкому селищної ради Інна Гноянко.

Підсумки роботи виконкому підбив перший заступник селищного голови Олександр Попик, зупинився на проблемних питаннях щодо дотримання тимчасових обмежень із споживання енергії у періоди «пікового навантаження» в енергосистемі, зупинився на питанні організації спільної роботи допомоги бійцям фронту – нашим землякам, підтримки переселенців, котрі тимчасово розмістилися га території нашої громади.

За матеріалами виконкому