Фото без описуСьогодні працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із службою у справах дітей селищної ради у рамках Всеукраїнської акції: «16 днів проти насильства» проведено роз’яснення серед жителів громади під час зустрічей на вулиці – вулична акція запобігання насиллю в родинах.

Для ознайомлення жителів громади з алгоритмом дій у ситуаціях домашнього насильства або його загрози, працівники соціальних служб розповідали, куди необхідно звертатися за допомогою і як реагувати на подібні випадки. Головний ворог – мовчання, ніколи не мовчіть, відразу телефонуйте до служб!

Метою акції є привернення уваги мешканців громади до проблем насильства в сім’ї щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, рівних прав чоловіків та жінок, а також збільшити розуміння та обізнаність про проблему насильства та шляхи її вирішення, сприяння утвердженню мирного та розумного врегулювання конфліктів.

Старосинявський ЦСССДМ