Фото без описуУ селищній раді завершили роботу постійні депутатські комісії, котрі розглянули усі питання, що запропоновано винести на розгляд 28-ої чергової сесії селищної ради.

Робота постійних депутатських комісій відбувалася двома спільним засіданням, яке доручили депутати провести голові комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, будівництва, земельних відносин, агропромислового комплексу та охорони навколишнього природного середовища Василю Процюку, друге спільне засідання комісій провів голова комісії з питань регламенту, прав людини, законності, запобігання корупції, депутатської діяльності та етики Володимир Кондратюк.

Фото без опису

Під час спільного засідання постійних комісій депутати детально розглянули 27 проєктів рішень сесії, внесли свої доповнення, пропозиції та зауваження.

Депутати підтримали проєкт рішення щодо зміни складу депутатських комісій у зв’язку зі зміною складу депутатського корпусу – нових депутатів селищної ради Олександра Берлінського та Юрія Кравчука; розглянули проєкт рішення щодо затвердження старости Пасічнянського старостинського округу Анатолія Базелюка, погодили зміни до структури селищної ради в межах затвердженої кількості штатних одиниць, внесли ряд поправок до проєктів із земельних питань, внесли зміни до складу комісії з надання одноразової матеріальної допомоги, розглянули два депутатські звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Усі питання та пропозиції депутати винесли на голосування на розгляд сесії селищної ради, яка відбудеться у п’ятницю 7 жовтня 2022 р. о 10.00.

Фото без опису

За матеріалами роботи постійних депутатських комісій.