Фото без описуКамінний  Микола Миколайович  загинув  у боротьбі за Україну поблизу с.Опитне Покровського району Донецької області.

Микола Камінний   народився  21 травня 1977 року в селі  Заставці.

У 1984 році пішов до першого класу Заставецької восьмирічної школи, закінчив навчання у 1992 році.

В 1992 році вступив до Хмельницького професійно-технічного училища №4, де здобув професію столяра.

У 1995 році призваний на військову службу до лав Збройних Сил України.

Із 1997 року по 03.05.2022 року  працював столяром у Старосинявському цеху централізованого ремонту.

Вірний військовій присязі, Микола Камінний,   командир відділення кулеметного взводу 2-го механізованого батальйону, старший сержант, загинув  22.09.2022 року неподалік с.Опитне Покровського району Донецької області, виявивши стійкість і мужність при виконанні бойового завдання  з виявлення та знешкодження сил противника в зоні проведення операції об’єднаних сил.

Старосинявська селищна рада висловлює співчуття рідним та близьким учасника бойових дій – дружині  Ользі Сергіївні Камінній, донькам  та родині захисника.

Вічна пам'ять  захиснику Вітчизни! Герої не вмирають!