З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, відповідно до ст. 11’ розділу п’ятого прикінцевих положень Закону України «Про місцеве самоврядування» та на виконання ст. 34 Регламенту Старосинявської селищної ради 16 лютого цього року дев’ятнадцята позачергова сесія Старосинявської селищної ради відбулась в режимі відео-конференції.

Провела пленарне засідання сесії секретар ради Світлана Лакуста. Участь в засіданні взяли 23 депутати місцевої ради.

На дев’ятнадцятій сесії ради було прийнято 33 рішення, переважна кількість – це зміна назв навчальних закладів нашої громади та внесення змін до статутів цих закладів. Депутати також ухвалили рішення «Про організаційні питання територіальної оборони на території Старосинявської селищної ради», «Про звернення депутатів Старосинявської селищної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо збільшення зусиль з посилення обороноздатності держави» та розглянули інші важливі питання.