Фото без описуЗавершила роботу вісімнадцята чергова сесія Старосинявської селищної ради VIIІ скликання, яку провів селищний голова Віталій Здебський. В роботі сесії взяли участь 24 депутати селищної ради.

Офіційна вітальна частина розпочалася привітаннями селищного голови Віталія Здебського та секретаря селищної ради Світлани Лакусти з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування, під час вітального слова усім депутатам селищної ради вручено Грамоти селищної ради. Оголошено грамоту Хмельницької обласної ради депутату селищної ради Василю Процюку, вручено цінний подарунок. Грамоту обласної ради голова облради Віолета Лабазюк передала селищному голові Віталію Здебському, також йому передано Грамоту Хмельницької облдержадміністрації з нагоди професійного свята.

Далі сесія продовжила роботу, розглядаючи понад 130 питань порядку денного, які в основному стосувалися оформлення документації на земельні ділянки, надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання їх у власність, та ін. Депутати розглянули усі питання порядку денного, внесли свої пропозиції до проектів рішень та прийняли відповідні рішення.

За матеріалами 18-ої чергової сесії.