Фото без описуВідбулося чергове засідання комісії з упорядкуваннь вулиць Старосинявської селищної ради, яке провів перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик.
Члени комісії розглянули назви вулиць населених пунктів Старосинявської громади та у містечку Стара Синява – котрі ще не перейменовано, проаналізували назву кожної, на які звертали увагу у своїх письмових зверненнях громадські діячі. Розглянули протоколи громадських слухань шляхом обходу дворів із зазначенням нових назв вулиць.  Комісією складено список назв вулиць, які потребують перейменування.

Комісією представлено проєкт рішення  на погодження на засідання виконавчого комітету,  потім готуватимуть проєкт рішення на сесію селищної ради.  (див. Список вулиць).

пп

Населений пункт