Фото без описуУ період воєнного стану, АТ «Хмельницькгаз», як підприємство критичної інфраструктури, цілодобово 24/7 забезпечує безперебійний розподіл (доставку) природного газу усім категоріям споживачів міста та району.

Наразі, в переддень опалювального періоду, який цьогоріч буде вкрай відповідальним та задля зручності споживачів – газорозподільна компанія «Хмельницькгаз» пропонує широкий вибір послуг та газових котлів/приладів, обладнання провідних українських та імпортних виробників.

Тому  АТ "Хмельницькгаз" планує проводити в літній період щотижневі рекламні акції-ярмарки для споживачів природного газу на території нашої громади.

Місце проведення – продовольчий ринок.
Час проведення – щоп’ятниці з 8-00 до 11-год.
Учасники акції: 3-4 співробітники газорозподільної компанії.

Дякуємо за розуміння та можливість донести до споживачів вигідні та доступні пропозиції щодо завчасної підготовки до опалювального періоду 2022-2023 р.р., в т.ч. з можливістю кредитування.

Олександр ІВАНОВ, старший майстер
                                                                                                           Старосинявської дільниці