Хмельницька область, Хмельницький район

Тимчасово відключаємо газ…

Дата: 17.06.2022 16:16

До уваги споживачів природного газу сіл Залісся, Паплинці, Подоляни! Старосинявська дільниця АТ «Хмельницькгаз» повідомляє, що 20 червня 2022 року в селі Паплинці відбудуться термінові будівельно-монтажні роботи з модернізації об’єкта критично важливої інфраструктури відключаючого пристрою на газопроводі середнього тиску.

Газопостачання буде тимчасово припинено терміном до двох діб

до сіл Паплинці, Залісся, Подоляни.

Прохання до споживачів - перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання!

Увага!

На момент пуску газу - необхідно забезпечити 100% доступ працівників АТ «Хмельницькгаз» до газових приладів для проведення обов'язкових робіт з опресування та перевірки на щільність системи газопостачання. Наголошуємо, що відновлення газопостачання буде проводитись виключно за присутності мешканців в своїх будинках.

Шановні споживачі!

Переконливо просимо - терміново розрахуватися за отримані послуги з транспортування (доставки газу) і за можливості - не накопичувати боргів.

Будьте пильними!

Задля уникнення непорозумінь - вимагайте посвідчення співробітника АТ «Хмельницькгаз», завірене печаткою та за підписом керівника.

Перепрошуємо за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння!

Олександр ІВАНОВ,

старий майстер Старосинявської дільниці АТ «Хмельницькгаз».