20 травня 2022 року фахівцем із соціальної роботи Старосинявського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради спільно з поліцейськими офіцерами громади Олександром Майданевичем та Віталієм Біликом здійснено виїзди у населені пункти громади Гречана, Пасічна, Харківці, Цимбалівка, Мшанець, Липки з метою недопущення неналежних умов повноцінного проживання та розвитку дітей.

Під час яких обстежено умови проживання 7 сімей, що опинились у складних життєвих обставинах та сімей внутрішньо переміщених осіб.

Фото без опису

У ході соціальної роботи з батьками проведено профілактичні бесіди щодо забезпечення належних житлово-побутових умов для проживання дітей, попередження сімейного неблагополуччя, налагодження міжособистісних взаємовідносин, профілактики різних видів насилля та жорстокого поводження в сім’ях, формування усвідомленого та відповідального батьківства.

Батьків попередили про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Старосинявський ЦСССДМ