Фото без описуУ селі Хотьківці Красилівської територіальної громади відбувся Кубок Хмельницької області з лижних гонок. Учні Пилявської школи I-III ступенів «Школи  сприяння здоров'ю і козацькому гарту» із тренером Анатолієм Мельничуком представляли Старосинявську громаду на цих змаганнях.

Переможців та призерів нагороджено медалями та грамотами Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради. Представники місцевої територіальної громади всім учасникам вручили солодкі подарунки.

Вітаємо наших спортсменів:

• 2010 р.н. (юнаки) - Сторожук Владислав - 1місце, Бондар Андрій - 5 місце.
  • 2010 р.н. (дівчата): Ільчук Аліна - 2 місце. 2008-2009  р.н. (дівчата): Дем'янова Анастасія - 1 місце, Худик Маріана - 3 місце, Бондар Каріна - 4 місце, Фарбатюк Фарбатюк -5 місце, Загоруйко Софія - 6 місце.
  • 2007 р.н. (юнаки): Порожан Микола - 1 місце, Маркевич Микола - 2 місце.
  • 2005 р.н. (дівчата): Сторожук Тетяна - 3 місце.

Старосинявська селищна рада щиро вітає спортсменів-переможців, слова подяки адресуємо тренеру Анатолію Мельничуку за підготовку лижників. Бажаємо успіхів та наступних перемог!

За матеріалами Пилявської ЗОШ