Фото без описуУ с. Іванківці завершено поточний ремонт дороги по провулку Островського (200х3м), за сприянням селищного голови Віталія Здебського та депутата селищної ради Олександра Крота у співпраці з приватним підприємцем Олександром Ковальчуком.

Приватне сільськогосподарське підприємство "Обрій" с.Теліжинці (керівник Крот О.Л.), яке частково працює на землях с.Іванковець, забезпечило на поточний ремонт сільської вуличної дороги щебінь20х40 в кількості 60т.

ПП "Ковальчук О.С." с.Іванківці закупив щебінь20х40 в кількості 35т. та 2000грн.забезпечив на дизпаливо.

КП "Старосинявський комунгосп» здійснено перевезення щебеню.

Старосинявська селищна рада оплатила грейдерування вулиць в с. Іванківці на суму 17,1тис.грн. Попередньо грейдерували також вуличні дороги в даному населеному пункті по вулицях Колгоспна та провулок Островського, Ломоносова, Миру.

Спільними зусиллями зроблено ще одну корисну справу благоустрою села. Старосинявська селищна рада дякує усім за співпрацю, добра вам і благополуччя, щира вдячність за розуміння та підтримку.

Старосинявська ТГ.