Фото без описуЗгідно переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах  за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою 3131090 у 2021 році на території Старосинявської територіальної громади проведено поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О231503 Стара Синява –Дубова км 2+850-км7+850.

Замовником робіт було ДП “Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг” (директор Фалюш В.В.), підрядник – Дочірнє підприємство “Хмельницький облавтодор» Відкритого акціонерного товариства “Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»(директор Дячук А.В.).

Протяжність ремонту даного відрізку дороги становить 5 км. Вартість проекту – 25 476307 грн., який фінансувався за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Також завершено капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі С231508 “Теліжинці”-(Стара Синява –Дубова) км 0+100, L=6м.

Замовником робіт було ДП “Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг” (директор Фалюш В.В.), підрядник – ПрАТ “Хмельницьке будівельно-монтажне управління №69 (директор Машковський М.І.).

Протяжність ремонту мосту становить 6 погонних метрів. Вартість проекту – 4060132 грн., який фінансувався за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Старосинявською селищною радою згідно поданих звернень громадян неодноразово порушувалися питання щодо капітального ремонту даних об’єктів перед балансоутримувачами. На 2021 рік пропозицію враховано та виділено кошти на проведення будівельних робіт, наразі капітальний ремонт завершено.

За матеріалами відділу (Інспекції) ДАБК.