Фото без описуДнями відбулася виробнича нарада, яку провела заступник голови Старосинявської селищної територіальної громади Надія Вікарська за участі начальника Старосинявської ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Галини Гук, начальника фінансового відділу Мирослави Кузьмич та провідних спеціалістів підрозділу. Предметна розмова стосувалася пошуку та реалізації резервів наповнення бюджету громади. Провідними фахівцями громади та податкової інспекції обговорено питання виконання плану бюджетних надходжень за жовтень п.р., залучення додаткових резервів наповнення місцевого бюджету, сплати майнових податків та погашення податкового боргу.

Така предметна і професійна розмова пішла на користь процесу наповнення бюджету за рахунок невикористаних резервів, врахування нюансів території обслуговування, декларування найманої праці.

Під час діалогу йшлося про одноразове (спеціальне) добровільне декларування, яке стартувало з 1 вересня 2021 року й триватиме до 1 вересня 2022 року.