Фото без опису24 серпня 2021 року делегація зі Старосинявщини представляла громаду на майдані Незалежності у м.Хмельницькому. Серед різноманіття виставок та вишиванок, наші земляки презентували Книгу розвитку Старосинявської територіальної громади за 30 років Незалежності України, з художнім оформленням сторінок (керівники та виконавці проєкту: Олександр Попик, Богдан Німець, Валерій Солтуз, Анатолій Лотишко). Селищний голова Віталій Здебський розповів гостям виставки про становлення та розвиток громади, історичні віхи соціально-економічного розвитку громади та Старосинявського району (раніше – району), починаючи з 1991 року.

Почесні гості виставки зробили спільне фото: голова Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Гамалій з дружиною, голова Хмельницької міської ради Олександр Симчишин та голова обласної ради Віолетта Лабазюк і їхні заступники.

Прес-служба ТГ.