Фото без опису«Живи,Україно, живи для краси! Для сили, для правди, для волі! Шуми,Україно, як рідні ліси, Як вітер в широкому полі.»

З нагоди 30-річниці незалежності України  у  Буглаївському сільському клубі  відбувся святковий концерт. У заході взяли активну участь як діти, так і дорослі.

Енергійними учасниками були учні Дашковецького НВК під керівництвом педагога - організатора Наталії Чукань, а також гості нашого села.

На заході лунали пісні та вірші про Україну, про рідний край.

Радували глядачів розмаїттям  сучасних українських пісень дует «ВІНОЧОК»  у складі Руслани Гуцалюк та Анастасії Литвинюк. У їх виконанні прозвучали такі пісні: «Посміхалися» , «Слава Україні» , «Квітуча країна» , « Карпатський дощ» , «Мальви» , «Країно моя» , «Над Україною».

Особливо зворушливо порадували виступом наймолодші учасники свята. Вокально-танцювальний колектив «СОНЕЧКА»,  до складу якого входять: Федькова Іванна, Фіщук Марія , Назарова Марина , Луценко Софія, Луценко Маргарита , Коновальчук Назар виконали чудовий танець «Сонячний віночок «.

Вірші про Україну читали: Федьков Сергій,  Федьков Володимир , Христиченко Валентин , Коновальчук Назар , Литвинюк Артем та Христиченко Владислав.

Зворушливо звучали  пісні сімейних дуетів: Іванни та Володимира Федькових «Бабусина вишиванка» та Софії і Маргарити Луценко – «Україна – це ти «.

Родзинкою концерту став виступ вокального колективу «КАЛИНОНЬКА» у складі: Мацієвської Наталі , Чукань Світлани , Коновальчук Людмили , Луценко Людмили , Литвинюк Катерини , Кириченко Ніни , Баранюк Наталії . У їхньому виконані прозвучали акапельно  такі українські пісні «То не щебет пташиний» , « Гілочками яблуні» , « Розпустили кучері дівчата» , «Ой, не світи місяченьку» , «Стоїть козак на чорні кручі», а на завершення концерту глядачі наполегливо просили пісню на біс цього колективу, тому вокалісти з радістю виконали ще одну пісню «Над лугами і над нивами».

Наше село славиться талановитими рукодільницями .У фойє клубу організовано виставку домашніх робіт, де односельчани та гості мали можливість помилуватися виробами наших майстринь. Красувалися різнобарв’ям  кольорів вишиті рушники Колощук Гені Стефанівни, вишиті бісером картини та квітучі корзини Гуцалюк Тетяни Володимирівни .

Розквітали мережевні роботи Гуцалюк Олени Олексіївни та дивували  казкові іграшки, вив’язані технікою макраме Христиченко Мар’яни Юріївни.

А також в історію українського побуту могли поринути відвідувачі виставки, яку запропонував постійно діючий куточок народознавства, де зібрані безліч старовинних пам’яток  мистецтва та побуту.

На завершення концерту  усіх гостей та учасників свята пригощали запашним святковим короваєм.

«Наш щедрий край, багатий край, а в нім робочі люди.

Хай буде сіль і коровай, тепло в родинах буде!»,- такими словами завершили захід ведучі свята.

За матеріалами Буглаївського СБК.