Фото без описуСьогодні у селищній раді  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Голова адмінкомісії Надія Вікарська відкрила засідання, на яке прибуло 5 членів комісії із 9.

Комісія розглянула 3  протоколи про адміністративні правопорушення, складених працівниками сектору поліцейської діяльності №1 (смт Стара Синява) відділу поліції №1 (м.Старокостянтинів) Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій та КП «Київблагоустрій» виконавчого органу Київської міської ради щодо порушення правил благоустрою жителями Старосинявської громади на відповідних територіях.

Розглядався випадок неналежного догляду за прилеглою територією біля власного домогосподарства у с.Адампіль, дотримання власником Правил благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради.

Члени адмінкомісії заслухали інформацію заступника голови адмінкомісії, внесли свої пропозиції, які головуюча поставила на голосування. Складено одну постанову про адміністративне правопорушення на суму 340 грн.

За матеріалами адмінкомісії.