Фото без описуТакими теплими словами відомої української пісні названо захід, приурочений до подій 30-ої річниці незалежності України у Цимбалівському сількому будинку культури, який відбувався як свято української родини.

Гомінка, щира і радісна атмосфера панувала в залі, а по іншому і бути не могло, адже за ініціативи директора Цимбалівського сільського будинку культури Світлани Жомірук та бібліотекаря Валентини Макєєвої був організований святковий концерт.

Дружня і по домашньому тепла атмосфера панувала в залі протягом всього свята - все найкраще, що є на землі, починається з сім’ї, з батькової щедрої руки, з материнського ніжного слова.

Щирі вітання адресував жителям села староста сіл Цимбалівка, Яблунівка Сергій Козлик.

Саме родина закладає фундамент розвитку держави, формує суспільство та основні цінності, про що було наголошено під час святкового заходу.

Відділ культури, національностей, релігій та туризму

виконкому селищної ради.