Фото без описуУ Старосинявській мистецькій школі відбувся творчий звіт та свято випускників. Із 9-ти випускників свідоцтва про закінчення повного курсу навчання отримали семеро юних музикантів: Паращина Тетяна – сольний спів, викладач Балла О.М.; Басок Вікторія, Поліщук Кароліна – сольний спів, викл. Макогонська Л.Д.; Чорноморець Руслана, Сопрук Вікторія – баян, викл. Владовська О.В.; Костенко Валентин – баян, викл. Вікарський П.І.; Гринчук Каріна – домра, викл. Кучер С.М.   Двоє випускників-вокалістів Рудзенко Надія, Нагаві Анна-Загра, з метою вступу до мистецьких навчальних закладів, виявили бажання продовжити навчання.

Випускникам оголошено подяки: як за відмінні успіхи в навчанні, так і за активну участь в культурно-мистецькій діяльності школи.

Дирекцією школи за творчу діяльність також  відзначено грамотами викладачів закладу, вихованці яких здобули перемоги в обласних («Новорічний зорепад», «Кришталева зірка») , регіональних («Перлинкове намисто», «Подільський дивоцвіт»), всеукраїнських («Планета мрій», «Сяйво первоцвітів», «Зіркова зима», «Splash of art») та Міжнародних («Краков маестро», «Мамина сорочка»)  конкурсах: Баллу О.М., Вікарського П.І., Владовську О.В., Карпушина В.Б., Макогонську Л.Д., Скригунець Т.І..

Грамотою відділу культури за сумлінну працю відзначено директора мистецького навчального закладу Кучера С.М.

Під час творчого звіту випускники радували гостей – своїх рідних, викладачів та батьків підготовленими творчими виступами, мелодійними піснями та енергійними танцями, підібраними музичними композиціями. Щирі вітання адресували випускникам директор Старосинявської музичної школи Сергій Кучер, начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму виконкому селищної ради Богдан Німець, батьки юних  дарувань.

Теплі хвилини заходу гріли серця, живе спілкування додавало гарного настрою.

За матеріалами творчого звіту-2021.