Фото без описуПитання благоустрою населених пунктів особливо гостро постає під час весняно-літнього періоду. Травень видався дощовим, що спричинило швидкий хаотичний ріст трав і чагарників… Селищний голова Віталій Здебський провів оперативну робочу нараду з благоустрою.

Доручено заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрію Карпушину та начальнику КП «Старосинявський комунгосп» Ігорю Федорчуку провести аналіз робіт по благоустрою, що потрібно негайно виконати.

Наразі розпочато роботи з обкошування територій спільними зусиллями працівників комунгоспу у центрі селища, Пилявської місцевої пожежної команди у селах Пилява та Олексіївка (керівник Володимир Кисилишин), які уже обкосили узбіччя доріг в населених пунктах та місця біля Кургану Козацької Слави.

Визначено напрямки робіт:

• привести в належний стан тротуари на вулицях Івана Франка, Грушевського, центру селища та сіл;
  • посилити заходи із прибирання та вивезення ТВП, обрізки кущів.

За матеріалами наради.