Фото без описуВихованці Будинку творчості школярів взяли активну участь у Всеукраїнській онлайн виставці-конкурсі «Талановиті! Наполегливі! Успішні!» Приємно відмітити, що наші вихованці здобули 17 перших місць:

• Софія Буряк, Маряна Тукало (керівник гуртка Сопрун Т.І.),
  • Софія Ніконова, Ірина Куцоконь (керівник гуртка Брушко Л.І.)
  • Софія Левчук, Дмитро Жабський, Уляна Скрипник (керівник гуртка Скрипник Л.А.)
  • Діана Янкович, Софія Юркова, Владислав Янкович, Олександр Янкович, Анастасія Федорчук (керівник гуртка Канівська М.С.),
  • Владислава Пузік, Анастасія Пузік (керівник гуртка Пузік А.В.),
  • Валерія Литвинюк, Аліна Гоменюк, Катерина Паращина (керівник гуртка Литвинюк С.М.).

Два других місця: Ольга Комарніцька, Анна Брушко (керівник гуртка Брушко Л.І.).

Творчу молодь Старосинявської громади нагороджено дипломами, сертифікатами та подяками за креативність, творчий підхід до виконання завдань та проявлені здібності.

Старосинявська селищна рада щиро вітає юних переможців і конкурсантів, висловлює слова вдячності керівникам гуртків за наполегливу та цілеспрямовану працю у вихованні підростаючого покоління. Бажаємо нових творчих злетів, успіхів в улюбленій справі!

Старосинявська ОТГ.