У селищній раді працювали постійні депутатські комісії, котрі розглянули усі питання, що запропоновано винести на розгляд 6-ої чергової сесії селищної ради.

Під час спільного засідання постійних комісій з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, будівництва, земельних відносин, агропромислового комплексу та охорони навколишнього природного середовища (голова Василь Процюк) та з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії Андрій Сопрук), комісії відбулися 22 лютого, депутати внесли до проектів рішень 18 пропозицій, які буде винесено на голосування під час сесії, а також внесли пропозицію - юридичному відділу селищної ради спільно із відділом земельних відносин селищної ради зробити перелік рішень суду (по мовчазній згоді) та відповідно до переліку розробити проект рішення «Про звернення до суду по поновленню апеляційних строків». На комісіях депутати зняли з порядку денного 3 питання і запропонували розглядати їх при уточненні селищного бюджету.

Під час спільного засідання постійних комісій з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту (голова Надія Ананьєва) та з питань регламенту, прав людини, законності, запобігання корупції, депутатської діяльності та етики (голова Володимир Кондратюк), комісії працювали 23 лютого, депутати внесли до проектів рішень 12 пропозицій, котрі будуть розглядатися під час сесії.

На усіх комісіях підтримано пропозицію депутата Валентина Матіяша додатково в порядок денний сесії ввести питання: «Про Депутатський запит», депутати заслухали звіти програм розвитку, обговорили пропозиції. На комісіях також було представлено звіти 8-ми програм розвитку, під котрі не було виділено фінансування, лише одна Програма «Почесний громадянин Старосинявської громади» на 2017-2020 роки була повністю реалізована згідно рішень сесії, віднайдено інші шляхи фінансування її заходів, та її підтримав народний депутат України Віктор Бондар.

Усі питання та пропозиції наразі оформляються до сесії на голосування.

За матеріалами роботи постійних депутатських комісій.