Фото без опису21 січня голова обласної ради Віолета Лабазюк відвідала з робочою поїздкою Старосинявську територіальну громаду. Під час поїздки голова обласної ради зустрілася із медичними працівниками центру первинної медико-санітарної допомоги, головним лікарем Старосинявського центру первинної медико-санітарної допомоги, центральної районної лікарні, керівництвом громади. На глибоке переконання голови обласної ради, медики, які надають медичну допомогу хворим на коронавірус, мають бути захищені та застраховані, і це сьогодні є пріоритетом.

За сприяння та підтримки хмельницького обласного Благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч», Віолета Лабазюк вручила страхові сертифікати 12 сімейним лікарям. Згодом страхові полюси отримають інші медичні працівники ЦПМСД та ЦРЛ.

Під час зустрічі В.Лабазюк цікавилася забезпеченням та матеріально-технічною базою центральної районної лікарні, центру первинної медико-санітарної допомоги, які надають медичні послуги мешканцям громади. Зокрема, головний лікар центральної районної лікарні Віталій Макогонський проінформував про хід ремонтних робіт у приймальному відділенні закладу, які ведуться за кошти громади. Окрім того, для забезпечення розвитку лікарень є потреби у покращенні матеріально-технічної бази інших відділень закладів, а також передбачення фінансового ресурсу для придбання необхідного медичного обладнання.

Селищний голова Віталій Здебський розповів про природно-ресурсний потенціал регіону, промислові та сільськогосподарські підприємства, розвиток гуманітарної сфери Старосинявщини, крім того окреслив основні напрямки розвитку населених пунктів територіальної громади на 2021 рік, перелік необхідних заходів та потреб матеріальних ресурсів для забезпечення потреб розвитку закладів освіти, культури, охорони здоров’я.

Під час спілкування з головою Старосинявської селищної ради голова обласної ради підкреслила, що головною метою роботи в системі місцевого самоврядування має стати формування життєздатних територіальних громад та забезпечення високої якості життя кожного її мешканця.

Основне завдання територіальної громади – це пошук додаткових джерел для наповнення бюджету, прийняття місцевими радами дієвих рішень , щодо вдосконалення управління комунальною власністю громади, а також прогнозування подальшого розвитку своєї території