Фото без описуУ залі районного Будинку культури з дотриманням карантинних заходів проходила сімдесят четверта чергова сесія Старосинявської селищної ради VІІ скликання, яку провів селищний голова Віталій Здебський за участю 19 депутатів селищної ради.

Депутати детально обговорили та прийняли рішення з питань: Про внесення змін до рішення 56-ї сесії селищної ради від17.12.2019 року №17/2019 «Про затвердження Цільової програми розвитку системи лікувально-профілактичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2020 рік; ознайомилися зі звітом про виконання селищного бюджету Старосинявської селищної об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 рік; внесли зміни до селищного бюджету на 2020 рік; розглянули проєкти рішеннь «Про внесення змін до рішення сесії Старосинявської селищної ради від 26.06.2020р. №01/2020 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021рік» та Про скасування рішення Старосиняавської селищної ради від 31.01.2011 року № 2 «Про встановлення місцевих податків та зборів». Внесли зміни та доповнення до рішення 57-ї сесії сьомого скликання від 23.12.2019 року № 01/2019 «Про затвердження програми розвитку будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності Старосинявської селищної ради на 2020 - 2021 роки» та до рішення сесії селищної ради від 17 грудня 2019 року №20/2019 «Про затвердження програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Старосинявська центральна районна лікарня» на 2020 рік; до рішення сесії селищної ради від 29 червня 2017 року № 04/2017 «Про затвердження програми природоохоронних заходів з охорони навколишнього середовища Старосинеявської селищної радим на 2017 -2021 роки.

Затвердили програми: Програми розвитку архівної справи на території Старосинявської селищної ради на 2021-2023 роки; Про затвердження програми забезпечення лікарськими засобами пільгових категорій населення, що проживають на території Старосинявської селищної радина 2021 -2023 роки; Цільової програми розвитку системи лікувально-профілактичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2021 - 2023роки; Про затвердження програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021-2023 роки; Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Старосинявська центральна районна лікарня» на 2021-2023 роки; Програми «Турбота» Старосинявської селищної ради на 2021 – 2025 роки. Підтримали питання «Про передачу матеріальних цінностей з балансу Старосинявської селищної ради на баланс КНП «Старосинявський центр ПМСД та про передачу матеріальних цінностей з балансу Старосинявської селищної ради на баланс КНП «Старосинявській ЦРЛ». Затвердили детальний план території та надали дозвіл на розробку детального плану території; внесли зміни та доповнення до рішення №52 3-ї сесії селищної ради від 29.12.2015 року «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату Старосинявської селищної ради та витрат на їх утримання» (зі змінами та доповненнями). Розглянули ряд інших питань, зокрема, земельного напрямку – щодо затвердження документації із землеустрою та надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.

Депутати внесли зміни та доповнення до проектів рішень, проголосували за пропозиції, обговорили актуальні питання діяльності медичних та освітянських закладів.

Селищний голова Віталій Здебський підвів підсумки роботи, вручив депутатам селищної ради подяки селищної ради за активну громадську позицію, особистий внесок, спрямований на вирішення актуальних питань соціально-економічного розвитку Старосинявської об’єднаної територіальної громади.

Прес-служба ОТГ.