Фото без описуУ селищній раді   відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради, яке провів голова адміністративної комісії Андрій Карпушин. Участь в роботі комісії взяли 6  членів комісії із 11.

Адмінкомісія розглянула 6 протоколів, які надійшли від Старосинявського відділення поліції, два протоколи, складені головним спеціалістами ДРАЦС.

Секретар адмінкомісії Галина Паращина ознайомила присутніх із змістом протоколів. Більшість протоколів були про адмінправопорушення, що в основному стосувалися за торгівлю без дотримання правил торгівлі, перебування в нетверезому стані на робочому місці, порушення правил благоустрою.

Комісією  складено 5 постанов про правопорушення  на загальну суму більше 760  грн.

На розгляд комісії надійшло два протоколи, що стосувалися порушення правил благоустрою в населених пунктах громади, Кодекс про адміністративні правопорушення не передбачає попередження правопорушникам, тому дано мінімальний штраф в сумі 340 грн. кожному.

Прес-служба ОТГ.